Ти відчуєш

Дощ. Дрібні тендітні крапельки послідовно вкривають твою зачіску, лагідно стікають по шиї. Ось вони вже пронизують весь твій одяг, ти відчуваєш їх чи не кожною клітинкою свого тіла. Вони пестять тебе легко і невимушено, кружляють над тобою, а ти кружляєш над ними. Стає так любо-любо і так приємно, що хочеться мокнути під ним вічно. Доки не почнеться злива. Тоді ти тікаєш хутчіш від цих маленьких нахаб, що скрізь переслідують тебе, наздоганяють та б*ють по голівці і спині, як швидко ти не біжиш. Грім та блискавка ніби підганяють тебе, тоді ти хочеш прискоритись. Небо сіре і похмуре, настрій зміниться, а думки переплутаються. Ти можеш знайти собі схованку від нього і перечекати, але не забудь відкрити вуста і спробувати краплинку на смак, бо одна з них може врятувати тебе від спраги. Ти маєш її Скуштувати.

Сніг. Небо надихає на нові почуття, спускаючи вниз до тебе своїх маленьких біленьких янголят. Вони всі однаково гарні, але разом з тим чомусь загадково різні. Вони граються з тобою в якісь дивні, проте цікаві тобі ігри, хоч правил їх ти і не знаєш. Ти починаєш посміхатись, а твої щічки червоніють. Сніжинки спокушаютьтвої ноги до танку, ти не пручаєшся, бо вони ведуть. Ось ти вже танцюєш, забувши про буденність та чиїсь справи, є тільки ти і вони. Тепер ти в іншому царстві. Білі пухнасті зайченята бігають скрізь, а ти за ними. Вони обіймають тебе, поки не натрапиш на лід. Можливо, ти трохи поковзаєш по ньому, стрімкість руху сп*янитьтебе, а заметіль, що підніметься, змусить впасти. Ти можеш просто підвестись, обтруситись і йти далі, але все-таки полежи трошки. Стисни сніжки в обох рученятах, тоді на контрасті холоду і морозу ти пізнаєш справжнє істинне тепло своє. Тобі потрібно це Відчути.

Цвітіння. Різнобарв*я квітів, що розпускаються, спонукатимуть тебе цвісти і розквітати разом із ними. Дерева прокидаються, струмки починають текти і шуміти знову, звірі вилазять зі своїх нірок, пташки заспівають тобі на радість, а небосхил стає чистим і прозорим, як твоє серце. Вся природа подивиться у твої очі і всміхнеться.Тобі, певно, захочеться зібрати великий гарний букет квітів всіх кольорів веселки,  ти можеш навіть сплести вінок з них, та не поспішай. Аромати природи мають чудодійну силу, що піднесе  тебе до хмаринок, пронесе поміж яскраво-білих піків гострих скель, крізь швидкі повноводні річки, моря далеких горизонтів, запашні луки та поля, підкине до яскравих зірочок та поверне у великий квітучий садочок. Тому тобі необхідно це Вдихнути.

А мене ти просто Послухай.

Сергій Палій

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*