Фестиваль «Змінимо світ на краще» святкує 10 річницю. Вітаємо!

Головними завданнями фестивалю є сприяння формуванню принципів толерантності, рівності прав та плюралізму думок у дітей різних національностей та віросповідань через набуття досвіду життєдіяльності в умовах полікультурного середовища. Завдяки фестивалю   в Україні побували та стали її друзями близько 7 тисяч дітей з 70 країн світу. На цьогорічному фестивалі вперше будуть присутніми делегації з таких далеких країн, як: Ірак, Кенія, Малі, Мозамбік, Південно-Африканська Республіка.  Право увійти до складу української делегації діти виборюють на чисельних національних та міжнародних конкурсах та фестивалях.

Програма фестивалю здійснюється за двома напрямками. Першим є проведення ІІ сесії Генеральної Асамблеї Міжнародної організації «Всесвітня Дитяча Ліга Націй», що була заснована у 2009 році. В роботі Ліги  беруть участь лідери дитячих громадських організацій, юні парламентарі та  журналісти, які обговорюють питання реалізації прав та можливостей дітей  у різних країнах  світу, проблеми екологічної безпеки планети, толерантності як основи для зміни світу на краще.  Яскравим наповненням фестивалю є культурна програма  «Планета талантів». Юні танцюристи та співаки, музиканти та  майстри оригінального жанру демонструють свої творчі досягнення та готують спільні  мистецькі заходи. Традиційними є проведення днів країн-учасниць, що дозволяють дітям познайомитися з культурою  держав світу. Національна приналежність, мова, колір шкіри, різні віросповідання не заважають дітям дружити, мирно існувати в  атмосфері взаємоповаги, взаєморозуміння та спільності інтересів. А акція «Фестиваль крокує Артеком» надає учасникам фестивалю можливість зустрітися з багатьма дітьми, які відпочивають  в інших таборах МДЦ «Артек».

Кульмінаційною подією фестивалю стане День миру, що розпочнеться 30 липня о 17.30 підсумковим засіданням Генасамблеї Всесвітньої Дитячої Ліги Націй, де юні миротворці підведуть підсумки спільної роботи та підпишуть звернення до Організації Об’єднаних Націй та керівників держав-учасників фестивалю. Діти сподіваються, що це ще один шанс звернутися до всього світу  – «Дорослі, почуйте наш голос! Ми різні, але в цьому наше багатство,  ми разом і  в цьому наша сила. Нам будувати майбутнє!»

Діти запросили до спілкування Президента України 1994-2005 рр. Леоніда Кучму  — ініціатора проведення фестивалю «Змінимо світ на краще!» та почесного члена Всесвітньої Дитячої Ліги Націй, прем’єр-міністра України Миколу Азарова, членів Комітету ООН з прав дитини, представників дипломатичного корпусу.

                   

          Контактна  особа :

Іллюк  Надія – т. 067 765 72 03, 050 724 71 90